REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym obiekcie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia.
 4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 7. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).
 8. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie okien, drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 9. Zwierzęta nie mogą przebywać na terenie obiektu.
 10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.
 11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 12. W przypadku drastycznego naruszenia obowiązującego regulaminu i zasad współżycia obiekt zastrzega sobie prawo usunięcia gościa o dowolnej porze.
 13. W obiekcie obowiązuje zasada ścisłego przestrzegania przepisów o ochronie przeciwpożarowej.
 14. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 15. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 16. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne zgłoszenie w recepcji.
 17. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w Gościńcu.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia

Dyrekcja Gościńca